Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 12, 2021

Померла Сильвія Крістель

Автор:

|

Жовтень 25, 2012

|

Рубрика:

Померла Сильвія Крістель

В Утрехті (Нідерланди) у 60-річному віці 18 жовтня померла акторка Сильвія Крістель, що прославилася завдяки виконанню головної ролі у французькій еротичній кінофраншизі «Еммануель». «Вона померла вночі, уві сні», — сказав працівник агенції Features Creative Management, яке представляло інтереси п. Крістель.

Нагадаємо, що в липні ц. р. актрису у важкому стані шпиталізували у зв’язку з інсультом. У 60-річної Крістель була виявлена ??ракова пухлина, але через інсульт та ослаблений стан здоров’я лікування хвороби, яка швидко прогресувала, було призупинене.
Ще як юна фотомодель Сильвія Крістель 1973-го завоювала титул «Міс телебачення Європи». Того ж року вона дебютувала в нідерландському кінофільмі «Оголена за парканом». Світову популярність актриса завоювала своєю роллю в кількох серіях фільму «Еммануель». Перша частина стрічки вийшла на широкий екран 1974 року. У ній описувалися еротичні пригоди молодої красуні в Азії. За свою акторську кар’єру п. Крістель знялася приблизно в 60 кінострічках, останній фільм за її участю — «Банк» (2001). 2006 року акторка написала автобіографічну книгу під назвою «Оголена».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply