Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 18, 2021

Польське телебачення показало «Гвардію»

Автор:

|

Листопад 26, 2015

|

Рубрика:

Польське телебачення показало «Гвардію»
Кадр із нового вітчизняного серіалу «Гвардія»

Кадр із нового вітчизняного серіалу «Гвардія»

Польський центральний телевізійний канал TVP1 24 листопада показав міні-серіал «Гвардія», який розповідає про бійців Національної гвардії України. Чотирисерійний фільм «Гвардія» розповідає про події в Україні зими-весни 2014-го. Тоді захисники Майдану вступили до лав новоствореної Національної гвардії та вирушили на схід нашої країни задля оборони від російської аґресії.
Головну роль у стряці зіграв український актор Олексій Горбунов. Також у фільмі знімались Ахтем Сеїтаблаєв, Дмитро Ступка, Костянтин Шафоренко, Вано Янтабілідзе. Однією з головних героїнь фільму є польська журналістка Мариля у виконанні Вікторії Токманенко. «За основу були взяті реальні історії сучасних героїв. Перед тим, як приступити до зйомок, ми довго вивчали прототипи серіальних персонажів із хлопцями, котрі були в зоні проведення антитерористичної операції. «Гвардія» — це патріотичний фільм про Україну», — зазначив Олексій Шапарєв, режисер проекту.
Прем’єра стрічки в Україні відбулася 23 травня ц. р. на каналі «2+2», який і є виробником фільму. Зазначимо, що спочатку планувалося створення 12 серій. Утім, вдалося зняти лише чотири епізоди.

Катерина Сліпченко, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply