Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

«Плем’я» долучили до найкращих фільмів року

Автор:

|

Грудень 10, 2015

|

Рубрика:

«Плем’я» долучили до найкращих фільмів року
Плем'я

Сцена зі стріки «Плем’я»

Національна рада кінокритиків США склала список найкращих кінофільмів року, в який увійшла українська стрічка Мирослава Слабошпицького «Плем’я». Ця робота увійшла до п’ятірки найкращих іноземних фільмів. Також у категорію «Топ-5 іноземних фільмів» потрапили роботи «Середземномор’я» (Франція), «Фенікс» (Німеччина), «Друга мати» (Бразилія) і «На добраніч, мамо» (Австрія). Церемонія нагородження всіх переможців відбудеться 5 січня 2016-го.
«Плем’я» було знято за фінансової підтримки Фонду Гюберта Белса Роттердамського, Державної агенції України з питань кіно та телебачення та «Гранатової програми» Фонду Ахметова. Стрічка вже отримала понад 40 престижних нагород міжнародних конкурсів і кінофестивалів.
На Каннському кінофестивалі 2014 року фільм отримав три нагороди секції «Тиждень критики» з чотирьох можливих, побивши всі рекорди за 53-річну історію заходу. Також «Плем’я» стало найкращим українським кінофільмом 2014-го за версією Спілки кінематографістів України. У центрі сюжету стрічки — життя глухонімих підлітків в інтернаті, їхні стосунки між собою та зі зовнішнім світом. Головні ролі виконують непрофесійні глухі актори, всі персонажі користуються мовою жестів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply