Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Опубліковані перші кадри спін-офу Гаррі Поттера

Автор:

|

Листопад 19, 2015

|

Рубрика:

Опубліковані перші кадри спін-офу Гаррі Поттера

Сцена зі стрічки

Кіностудія Warner Bros. Pictures опублікувала перші офіційні кадри спін-офу кіносаги про чарівника Гаррі Поттера «Фантастичні тварини і де їх шукати». Екранізація книги з такою назвою є першою з серії фільмів, сценарій для яких напише її автор Джоан Ролінґ. Режисером стрічки виступив Девід Єйтс, котрий працював над стрічками «Гаррі Поттер і орден Фенікса», «Гаррі Поттер і принц-бруднокрівець» і «Гаррі Поттер і смертельні реліквії». А головну роль у новій стрічці виконав оскароносний британський актор Едді Редмейн.
На опублікованих знімках п. Редмейн постає в образі головного героя стрічки — письменника й ученого Ньюта Скамандера, котрий займається каталогізацією фантастичних істот. Дія фільму розгортається за 70 років до того, як підручник, складений Скамандером, потрапить до рук учнів школи чарів Гоґварц, де навчаються герої фільмів і книг про Гаррі Поттера.
Зйомки фільму почалися у Великій Британії в середині серпня ц. р. У кінострічці також задіяні актори Колін Фаррелл, Рон Перлман, Кетрін Вотерстон і Джон Войт. Прем’єра запланована на листопад 2016-го.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply