Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 5, 2021

Онлайн-платформа для легального перегляду українського кіно

Автор:

|

Січень 15, 2020

|

Рубрика:

Онлайн-платформа для легального перегляду українського кіно

Новорічного вечора в Україні розпочала роботу стрімінгова платформа Takflix.com для легального перегляду нового українського кіно. Своєю головною метою автори проєкту називають бажання, щоб українські фільми були легально доступними онлайн у будь-якій точці планети у будь-який час.
У найближчі півроку платформа працюватиме в тестовому режимі і випускатиме один фільм на місяць. Відбором фільмів буде займатися команда проєкту. На першому етапі це буде невелика колекція українського авторського та незалежного кіно, далі планують розширення в інших напрямках.
Першим фільмом на «Такфліксі» стане антиутопія Корнія Грицюка «2020: Безлюдна країна». Фільм розповідає про Україну 2020-го, звідки, після впровадження безвізового режиму, виїхали всі мешканці. Вдома залишилося всього восьмеро людей: моделька, інженер, бухгалтерка, айтішник, блогерка, князь, китаєць-розвідник і сепаратист. Канадський режисер українського походження потрапляє у безлюдну країну і намагається збагнути, хто ці люди й чому вони тут.
Одну з головних ролей у фільмі виконав Андрій Куликов, відомий український журналіст і телевізійний ведучий. Він зіграв президента України Тараса Войтенка. При цьому офіційний бюджет фільму становить 325 USD. Вартість перегляду цього фільму в новому онлайн-кінотеатрі становить 50 грн.

Володимир Пиріг, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply