Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 24, 2021

ОМКФ готує програму

Автор:

|

Травень 31, 2012

|

Рубрика:

ОМКФ готує програму

Із 13 до 21 липня пройде третій Одеський міжнародний кінофестиваль (ОМКФ). Гостею кінофоруму стане дочка Чарлі Чапліна та внучка нобелівського лауреата Юджина О’Ніла актриса Джеральдін Чаплін. Вона відкриє ґрандіозний показ «Вогнів великого міста» на Потьомкінських сходах 14 липня разом з онуком і тезкою Чапліна — Чарлі Сістоварісом.

Ґрандіозний кіносеанс у супроводі симфонічного оркестру на Потьомкінських сходах цього року буде присвячено класиці світового кіно — «Вогням великого міста». Чарлі Чаплін виступив у цій стрічці режисером, продюсером, співавтором сценарію, композитором і виконавцем головної ролі.

Джеральдін, у восьмирічному віці дебютувавши у фільмі свого батька «Вогні рампи», усе ж вирішила робити кар’єру як танцівниця Англійського Королівського балету. Після трьох років Королівської балетної школи вона стала виступати на театральній сцені Парижа. У ті роки Чарлі Чаплін писав до дочки: «Дівчинко моя!… Твій портрет — тут, на столі, і тут, біля мого серця. А де ти? Там, у казковому Парижі, танцюєш на величної театральній сцені на Єлисейських полях…»

На паризькій сцені Джеральдін помітив режисер Девід Лін, який запросив її на роль Тоні у своїй картині «Доктор Живаго» (1965). Вона також знімалася в таких режисерів, як Роберт Олтмен («Нешвілл», 1975), Педро Альмодовар («Поговори з нею», 2003) і грала на

Бродвеї. 1992 року їй ді­сталася роль власної бабусі Ханни в біографічно­му фільмі «Чаплін». З іс­пан­­ським режисером Карлосом Саурою її трива­лий час пов’язували творчі та особисті стосунки.

Також намір приїхати на фестиваль має художник і режисер Пітер Грінуей. Цього року на ОМКФ очікується близько 100 тисяч глядачів, тому прийнято рішення, що переможця, якому буде вручений «Золотий Дюк», визначать глядачі. Кіноогляд проходитиме в Театрі музичної комедії.

 Дзвінка Камінь

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply