Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 21, 2021

Одеська Барбі зніметься в американській страшилці

Автор:

|

Листопад 19, 2015

|

Рубрика:

Одеська Барбі зніметься в американській страшилці

Валерія Лук'янова

30-річна українка Валерія Лук’янова, яка здобула широку популярність завдяки своєму ляльковому образу, отримала роль в американському фільмі жахів «Лялька» режисера Сюзанни О’Брайєн. Про це дівчина повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі.
Валерія записала відео для шанувальників, де розповіла деякі подробиці про майбутню роботу. Це — перша повнометражна стрічка, в якій вона буде задіяна. «У фільмі The Doll я зіграю ляльку, одержиму кровожерливими вбивствами та пристрастю до них. Я дуже рада отримати цю роль і з нетерпінням чекаю початку роботи з д-м О’Брайєн», — розповіла дівчина.
Валерія Лук’янова — музикант, композитор, поет і письменник, здобула широку популярність завдяки своїй схожості з лялькою Барбі. За словами Валерії, вона зробила лише одну пластичну операцію — збільшила груди на два розміри. Дівчині також приписують пластику обличчя та видалення ребер для створення тоншої талії, однак та заперечує факт подібних хірургічних втручань.
2007 року п. Лук’янова стала володаркою титулу «Міс діамантова корона України». 2012-го Валерія стала інтернет-сенсацією на Заході завдяки публікації про неї в «Джезебел» від 22 квітня, що дало поштовх лавиноподібному поширенню повідомлень про неї в Twitter і медіа. Одеська Барбі публікує кліпи на своєму каналі YouTube, веде відеоблог, де розповідає про своє життя, бере участь у фотопроектах і є частою гостею телепередач.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply