Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Новий український фільм «Черкаси» розлютив росіян

Автор:

|

Лютий 19, 2020

|

Рубрика:

Новий український фільм «Черкаси» розлютив росіян
Кадр зі стрічки «Черкаси»

В український прокат 27 лютого виходить повнометражний художній фільм «Черкаси». Це стрічка про Крим, про драматичні події весни 2014 року, пов’язані з окупацією півострова Російською Федерацією (РФ). Фільм ще не вийшов у прокат, але вже наробив галасу в мережі.
Традиційно, будь-яка українська стрічка про анексію Криму або війну на Донбасі викликає бурхливу реакцію у російських глядачів і критиків. «Черкаси» винятком не стала. Під відео трейлера з’явилося безліч дописів від громадян РФ. Між ними й українськими користувачами спалахнули палкі дискусії.
Якщо коротко, фільм про оборону мінного тральника «Черкаси», заблокованого разом із іншим кораблями українського Військово-морського флоту у бухті Донузлав, у березні 2014-го. В основу сюжету поклали реальні факти, хоча сама історія, за визнанням, режисера на 70 % вигадана.
Тральник «Черкаси» насправді єдиний зі заблокованих у бухті українських кораблів чинив максимальний опір аґресору та самостійно не спустив державний прапор. Це зробили окупанти після того, як облавок корабля покинув останній матрос.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply