Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Netflix зняв фільм про львівських волонтерів

Автор:

|

Травень 21, 2022

|

Рубрика:

Netflix зняв фільм про львівських волонтерів
Герої фільму

Львівські волонтери створили власний бренд із виробництва футболок і худі, щоб збирати гроші для закупівлі необхідної амуніції для українських військових. Весь прибуток з продажу речей бренду Brave heart of Ukraine віддають Збройним силам України (ЗСУ).
Від початку війни семеро друзів активно долучилися до волонтерського руху. Спершу допомагали біженцям, розселяли людей зі сходу, розвозили гуманітарку. Для допомоги армії почали збирати гроші, щоб придбати потрібну амуніцію. «Спершу ми збирали донати. Але люди звикають до війни, пожертв стає менше, ми розуміли, що цього замало, ще десь треба брати гроші. Тож вирішили створити власний бренд і зацікавити ним людей», — розповідає Юрій Дума, співзасновник бренду.
Ідейна команда волонтерів спершу запустила виробництво футболок із авторськими принтами. Їх розробляє тату-майстер зі Львова DeadDread, який зараз працює в Польщі і допомагає купувати там і передавати амуніцію для українських військових. Він надав свої ескізи і розробляє нові — спеціально для цього бренду. Волонтери оплачують лише виробничі витрати, собівартість речей, а весь прибуток із продажу витрачають на закупівлю аптечок, обладнання для військових. Про всі закупівлі звітують.
«Ми не беремо грошей ні на зарплати, ні на розкрутку. Цим займаються блогери, ведучі новин, які вдягають наші футболки. Після створення бренду ми попросили друзів поширити про нас інформацію в соціальних мережах. За перші три дні на наш новостворений акаунт підписалися понад тисяча людей. За три дні ми продали більше 100 футболок», — згадує чоловік.
За майже два місяці від створення бренду команді вдалося назбирати з продажу близько 200 тис. грн. Початкова ціна футболки — 450-500 грн, але покупець може переказати більше грошей, які будуть переказувати на доброчинність. Люди докидають іноді навіть вдвічі більшу суму.
Юрій Дума є спортсменом, дитячим тренером з карате. Тож закордонні знайомства, які завів під час змагань, також допомагають зі замовленнями. «Багато знайомих спортсменів з іноземних країн замовили, щоб одягти футболки на змагання і підтримати нас. Ми вже відправляли футболки до Польщі та Литви. Також надійшло замовлення з Франції та США», — поділився він.
А нещодавно волонтерською ініціативою львів’ян зацікавився американський режисер, який приїхав до України фільмувати стрічку про мистецтво під час війни. Він вийде на платформі Netflix. 1 % від прокату теж піде на потреби ЗСУ. «Він фільмує музикантів, художників, митців. Ми їм не дуже пасували за тематикою, але їх зацікавив наш бренд, наші принти помітно відрізняються. Тож ми будемо як центральна лінія цього фільму», — каже п. Дума.
Львів’яни планують і надалі розвивати свою діяльність і займатися благодійністю та волонтерством. Для цього вони створили сайт свого бренду Brave heart of Ukraine і збільшать його асортимент.
Як повідомляв «Міст», у серіалі Netflix з’явився образливий образ українки.

Орися Шиян, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply