Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 23, 2021

Народного артиста України звинуватили у домаганнях

Автор:

|

Серпень 19, 2021

|

Рубрика:

Народного артиста України звинуватили у домаганнях
Володимиро Талашко замолоду…

Сексуальні скандали відбуваються не лише в Голівуді, вони досягли й України. Так, сценарист і критик Богдан Панкрухін повідомив, що має свідчення про те, що народний артист України, відомий за радянським фільмом «У бій ідуть тільки старики», актор Володимир Талашко не раз домагався студенток, а інколи — й неповнолітніх абітурієнток. Зараз 75-річний актор викладає у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. Івана Карпенка-Карого на курсі для дикторів телебачення.

…і тепер

Богдан Панкрухін оприлюднив свідчення двох жінок, яких, за їхніми словами, домагався актор. Одній із них на момент зустрічі з Володимиром Талашком було 15 літ, іншій — 18. Обидві розповіли, що чоловік кликав їх додому під приводом допомоги у підготовці до іспиту в університет, а потім пропонував сфотографувати їх, а в процесі роздягав, торкався та намагався поцілувати. Юлія Бірзул і Вікторія Муштей розповіли, що їм вдалося чкурнути з квартири Володимира Талашка, тож зґвалтування не було. Одна дівчина була змушена зробити вигляд, що втратила свідомість, аби налякати актора і він від неї відчепився.
У коментарях до допису Богдана Панкрухіна про подібні історії — про те, що таке трапилось із ними, або про те, що вони чули про такі випадки — стали розповідати й інші жінки. Зокрема, режисерка Ірина Цілик, телеведуча Анастасія Вергелес, журналістка Ірина Сампан. Згодом жінки стали залишати дописи про Володимира Талашка на своїх сторінках у соціальних мережах.
На звинувачення Володимира Талашка у домаганнях відреагували, у Міністерстві культури й інформаційної політики України та пообіцяли провести службове розслідування. «Міністерство глибоко стривожене через звинувачення одного з викладачів у неприпустимій поведінці щодо колишніх студенток. Ми негайно ж ініціюємо службове розслідування. Закликаємо керівництво університету сприяти оперативній і всебічній перевірці усіх наведених випускницями фактів», — ідеться в повідомленні відомства. В університеті ім. Івана Карпенка-Карого на ситуацію не відреагували.
Володимир Талашко — радянський та український актор, режисер, народний артист України, член Національної спілки кінематографістів України. Знявся у кількох десятках фільмів, зокрема, у стрічці режисера Леоніда Бикова «У бій ідуть тільки старики», а також «Як гартувалась сталь», «Ми звинувачуємо» тощо. Зараз він — доцент кафедри режисури телебачення Київського національного університету театру, кіно і телебачення. Викладача тимчасово відсторонили від роботи.
Як повідомляв «Міст», Володимир Талашко відвідав культурну акцію «Дні Ханжонкова на Батьківщині».

Олександра Бодняк, Zaxid.net

About Author

Meest-Online