Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

На українське кіно виділять 273 мільйони

Автор:

|

Грудень 24, 2015

|

Рубрика:

На українське кіно виділять 273 мільйони
Національний центр Олександра Довженка

Національний центр Олександра Довженка

У Державному бюджеті України на 2016 рік передбачено, що наступного року видатки Державної агенції України з питань кіно складуть 273 млн. 142,1 тис. грн. Із них видатки загального фонду бюджету становитимуть 271 млн. 642,1 тис. грн, а ще 1,5 млн. грн Держкіно мають принести власні доходи.
Сукупні витрати за програмою «Створення та розповсюдження національних фільмів, фінансова підтримка державного підприємства «Національний центр Олександра Довженка» складуть 265,5 млн. грн. Зі загального фонду бюджету буде виділено 264 млн. грн. Ще 1,5 млн. грн складуть кошти спеціального фонду бюджету. На здійснення концертно-мистецьких, культурологічних заходів у сфері кінематографії, фінансову підтримку Національної спілки кінематографістів України передбачено виділити 3,3 млн. грн зі загального фонду бюджету.
Гранти Президента України молодим діячам мистецтва для створення та реалізації творчих проектів у сфері кінематографії та премії за видатні досягнення у галузі кінематографії становитимуть 100 тис. грн. На забезпечення керівництва й управління у сфері кінематографії планують виділити 4 млн. 242,1 тис. грн. Загалом бюджет Держкіно порівняно з 2015 роком зростає на 97 млн. 280,5 тис. грн. Передусім це пов’язано зі збільшенням витрат за програмою «Створення та розповсюдження національних фільмів».

Катерина Сліпченко, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply