Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

На Одеському кінофестивалі

Автор:

|

Липень 31, 2019

|

Рубрика:

На Одеському кінофестивалі
Антоніо Лукич на церемонії нагородження

На десятому, ювілейному, Одеському міжнародному кінофестивалі відбулася прем’єра документального фільму «З України до Голівуду». Його репрезентували співрежисер Станіслав Сукненко й акторка Іванна Сахно, котра приїхала до Одеси з Голівуду зумисне на прем’єру.
Фільм створила компанія Fresh Production Group за підтримки Держкіно. Режисери стрічки — Галина Кувівчак-Сахно і Станіслав Сукненко, котрий водночас є й автором сценарію. Продюсери — Олег Щербина й Юлія Чернявська. Зйомки фільму проходили в Україні та США.
Також на фестивалі оголосили переможців. Гран-прі цього року вперше отримали одночасно дві кінострічки: грузинська «А потім ми танцювали» й українська «Додому». Грузинський фільм також переміг у міжнародній конкурсній програмі.
У національній конкурсній програмі найкращим повнометражним фільмом став «Папа — мамин брат» (реж. Вадим Ільков). Найкраща режисура (національний конкурс) — «Папа — мамин брат». Найкраща режисура (міжнародний конкурс) — Алехандро Ландес за фільм «Монос». Найкраща акторська робота (національний конкурс) — Ірма Вітовська. Найкраща акторська робота (міжнародний конкурс) — Леван Гелбахіані («А потім ми танцювали»).
Найкращий український короткометражний фільм — «Дівчинка, хлопчик і секрет» (реж. Оксана Казьміна». Найкращий європейський документальний фільм — «Тому що ми мужики» (реж. Петтер Соммер та Ю Вемуд-Свенсен). Приз глядацьких симпатій отримав фільм Антоніо Лукича «Мої думки тихі». Спеціальна нагорода журі дісталася фільму «Для Сами») реж. Ваад аль-Катеб та Едвард Воттс).

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply