Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Мультики про українські приказки покажуть у Німеччині

Автор:

|

Липень 05, 2018

|

Рубрика:

Мультики про українські приказки покажуть у Німеччині

За допомогою анімаційних роликів німців знайомлять із українськими приказками. «Дипломати обрали десять українських приказок і створило на їхній основі десяток коротких анімаційних роликів, які буквально відображають зміст приказки, а також пояснюють її для німецькомовних глядачів», — повідомляє прес-служба Посольства України в Німеччині.
Деякі з відео, наприклад, на приказку «Слово — не горобець, випустиш — не cпіймаєш», уже зараз можна переглянути у Facebook дипломатичної установи й офіційному YouTube-каналі Міністерства закордонних справ (МЗС) України. Всі десять роликів у межах проекту опублікують улітку. «Українські приказки — це унікальний національний контент, який ми намагалися подати сучасно та креативно. Так, щоб зацікавити німецьку аудиторію, зробити її ближчою до України. Тому приказки у цих роликах виконують роль своєрідного містка, який сполучає дві наші культури — українську та німецьку, демонструє їхню схожість, але водночас і розмаїтість», — розповів Андрій Мельник, посол України в Німеччині.
Анатолій Соловей, начальник Управління публічної дипломатії МЗС України, позитивно оцінює проведення Року української мови в Німеччині. «Це важливий крок для популяризації української мови не лише у Німеччині, але й у світі. З огляду на це, в наших планах продовжувати цю ініціативу, зокрема, сподіваємося передати успішну естафету проведенню Року української мови у Франції».
Інформаційна кампанія «Приказки» є одним зі завершальних проектів Року української мови в Німеччині, який розпочався восени 2017 року. Її проводить Посольство України в Німеччині спільно з Центром стратегічних комунікацій StratCom Ukraine. На рахунку Центру вже є кілька спільних проектів із МЗС України в галузі розвитку публічної дипломатії — MyUkraineIs, Me Veteran, а також кампанія з обрання директора новоствореного Українського інституту.
Загалом у рамках Року української мови в Німеччині 2017/2018 пройшли понад 60 культурних заходів. Україна брала участь на Франкфуртському книжковому ярмарку, запуску першого в Європі україномовного аудіогіда на екскурсійних автобусах Berlin City Circle. Провели концерти української класичної музики та презентацію нового роману Сергія Жадана про війну на Донбасі «Інтернат».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply