Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

Мультфільм про податки

Автор:

|

Листопад 24, 2011

|

Рубрика:

Мультфільм  про податки

Українські податківці хочуть видати в ефір мульт­фільм про роботу інспекторів. Про це повідомив начальник прес-служби податкової служби в Донецькій області Віктор Масловський. За його словами, 13-хвилинний мультфільм уже має робочі назви: «Країна сплачених податків», «Місто мрії».

«Зараз триває робота над коригуванням сценарію», — уточнив Масловський.

Автор сценарію — білоруська письменниця Людмила Богданова, яка пише під псевдонімом Ніка Ракітіна. За сюжетом, податковий інспектор Тарас Іванович Лелеко разом із двома школярами, Галею і Павликом, а також вовком, підземними ходами пробираються в замок, де живуть троє поросят-товстунів — Ніф-Ніфенко, Нуф-Нуфенко й Наф-Нафенко, які давно не платять податків, через що місто занепадає. За сценарієм, упідсумку цієї вилазки все знову стає доглянутим і чистим.

Цікаво, що сам інспектор Лелеко часто плаває під водою з аквалангом, і на поверхню його можна викликати, вимовивши пароль «Честь».

За наявною інформацією, незабаром трейлер мультфільму будуть показувати в кінотеатрах перед початком фільмів. Варто також зазначити, що стартували кастинґи акторів на стрічку про податківців.

«Вони пройдуть на кіностудії Довженка, — розповів режисер фільму Руслан Мінжинський. — Кандидатура зірки «Інтернів» Івана Охлобистіна на головну роль уже затверджена, і на кастинґах його не буде».

Соломія Даць

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply