Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 3, 2022

«Мати приїжджає з Бельгії лікувати зуби»

Автор:

|

Квітень 24, 2021

|

Рубрика:

«Мати приїжджає з Бельгії лікувати зуби»
Ірма Вітовська й Андрій Лідаговський у кадрі

Ірма Вітовська в комедії «Мої думки тихі-2» грає роль водійки таксі. В Києві відвідує сина, який намірився одружитися. Його втілив Андрій Лідаговський. Мати втручається в особисте життя пари та заважає стосункам молодят.
«Наш фільм називали першою смішною українською комедією. Зараз хочемо випустити перше хороше українське продовження», — розповідає Антоніо Лукич, режисер стрічки. Він знімає фільм «Мої думки тихі-2» про звукорежисера Вадима, який записував голоси закарпатських тварин і мріяв працювати у канадській компанії відеоігор.
Дія відбувається за кілька років після подій першої частини. Вадим не поїхав до Канади. Знайшов роботу в Києві. Орендує помешкання, зустрічається з дівчиною. Планують весілля. Аж ту зі заробітків у Бельгії приїжджає мати лікувати зуби.
«Глядачі цікавилися долею персонажів, — каже р. Лукич. — Найважче було вмовити повернутися Андрія Лідаговського. Навіть подумав, що треба знайти когось замість нього — худого високого хлопця. Також шукав акторку, яка ю не загубилася на його тлі. Навіть якщо ви поряд із Андрієм ітимете вулицею голим, всі дивитимуться на нього — двометрову каланчу. Але ми впоралися. Роль коханої виконала дебютантка Кароліна Мруга, студентка університету Карпенка-Карого. Я попросив її трохи набрати вагу, аби пара мала цікавіший вигляд».
Тепер герой перебуває на роздоріжжі між двома жінками. На цьому будується конфлікт сюжету. Головне питання — чи зможе мати відпустити сина в доросле життя. Перша частина комедії «Мої думки тихі» вийшла 16 січня 2020-го. Її подивилися 109 тис. глядачів. Стала найкасовішою українською прем’єрою року. Отримала національну кінопремію «Золота дзиґа» за найкращий фільм, жіночу роль, сценарій і повнометражний дебют.
Як повідомляв «Міст», фільм «Мої думки тихі» — про дорослішання та про втрату зв’язків зі своїм корінням.

Ілля Прокопенко, «Газета по-українськи»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply