Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 25, 2021

Магістр Йода стоятиме у Тернополі

Автор:

|

Серпень 30, 2018

|

Рубрика:

Магістр Йода стоятиме у Тернополі

Вигаданий персонаж всесвіту «Зоряних війн» магістр Йода має шанс бути увіковіченим у Тернополі. Принаймні про це повідомляють ідейники проекту. За їхніми словами, творці фільму «Зоряні війни» з Lucasfilm Limited дали дозвіл на використання персонажу в Тернополі.
«Коли ми почали про це говорити, то всі жартували і не вірили у можливість встановлення такого пам’ятника. Скажу, що я і сам спочатку не бачив нічого цікавого, але згодом ми все переосмислили і побачили у цій ідеї хороший потенціал», — розповів Леонід Бицюра, заступник міського голови.
Місце встановлення відомого джедая наразі тримають у таємниці. Проте, є думки, що «поселять» Йоду в одному з тернопільських парків. «Наразі розглядаємо варіанти, щоб встановити не лише пам’ятник Йоді, але й іншим персонажам із цього фільму. У соціальних мережах під час обговорення виникла ідея, щоб замість літака на «Східному» встановити космічний зореліт зі «Зоряних воєн». Знаю, що багато людей підтримали цю ідею, також вона сподобалася декотрим чиновникам, тому поки що ідей є багато стосовно цього, як презентувати наше місто туристам. Чим більше такого креативу буде у нас, тим більше людей сюди їхатиме», — зазначив Тарас Ковальчук, директор туристично-інформаційного центру.
Нагадаємо, що петиція про встановлення у Тернополі пам’ятника майстру Йоді з’явилася на порталі e-dem.in.ua. Сергій Кутузов, її автор, вирішив таким чином замінити пам’ятник вчителю на оригінальнішого персонажа з відомого фільму. Петицію підтримало більше 300 тернополян.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply