Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

«Козаки. Навколо світу» вийдуть до кінця року

Автор:

|

Червень 01, 2017

|

Рубрика:

«Козаки. Навколо світу» вийдуть до кінця року

Державна студія «Українська студія анімаційних фільмів» («Укранімафільм») завершила знімальний період першої серії нового анімаційного серіалу «Козаки. Навколо світу», який реалізується за підтримки Держкіно. Прем’єра усіх трьох серій запланована на кінець року.
Як повідомляє прес-служба студії, у цьому циклі три легендарних герої — Тур, Грай і Око — подорожують Австралією, Індією й Америкою. Створення серіалу перейшло в монтажно-тонувальний період. Одне зі завдань проекту — донести глядачам 4-12 років український наратив і познайомити їх зі світом у розважальній формі.
Зі слів режисера Марини Ведмідь, він відкриває дітям культуру інших країн. У кожному епізоді є ключовий персонаж-тварина, що уособлює країну прибуття героїв, наприклад, у Австралії це буде пелікан. Також показано знакові винаходи австралійців: бумеранг, віндсерфінг, стрибки з мотузкою.
Нагадаємо, що уперше запорізькі козаки силач Тур, здоровань Грай і коротун Око з’явилися на екрані 1967-го. Їх створили режисер Володимир Дахно і художник-постановник Едуард Кирич (працює над серіалом досі) на студії «Київнаукфільм». За 50 років було створено десять циклів про трьох козаків. Наприкінці травня 2016-го відбулася прем’єра анімаційного серіалу «Козаки. Футбол». Він складається із 26-ти двохвилинних серій.
Анімаційний серіал «Козаки. Навколо світу» є переможцем Четвертого пітчингу Держкіно, що відбувся 2012 року (контракт був підписаний наприкінці 2015-го). Загальний хронометраж мультфільму становить 39 хвилин — це три епізоди по 13 хвилин.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply