Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Кінододаток, що працює за аналогією з Tinder

Автор:

|

Січень 25, 2018

|

Рубрика:

Кінододаток, що працює за аналогією з Tinder

Українська компанія Mauris випустили додаток The Movie Expert, призначений для пошуку фільмів для перегляду. Головна особливість The Movie Expert — пошук фільмів за аналогією з додатком Tinder. На головному екрані висвічуються картки з фільмами. При натисканні на картку, з’явиться додаткова інформація про фільм: короткий опис, трейлер і список акторів. Якщо користувач дивився фільм, він може оцінити його. В іншому випадку, користувачеві запропонують додати стрічку в список «Хочу подивитися», або просто її пропустити.
На основі оцінок користувача The Movie Expert підбирає йому більш релевантні фільми. Каталог із планованими для перегляду стрічками доступний в окремому розділі. Там же можна переглянути рекомендації додатки в форматі списку. У базі програми міститься близько 12 тис. фільмів і серіалів, і вона регулярно оновлюється.
Зараз додаток працює в бета-версії, але вже доступний для скачування в App Store і Google Play. Команда The Movie Expert зазначає, що незабаром випустить оновлену версію. У ній можна буде порекомендувати обрані фільми, дивитися свою детальну статистику, шукати фільми в пошуку, а також отримувати вибірки з стрічок на різні тематики.
Також передбачається, що в новій версії The Movie Expert з’явиться PRO-режим, який дозволить користувачам переглядати приховані фільми в звичайній версії без реклами, а також подивитися детальну аналітику своїх переваг.

Олег Костюк, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply