Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

«Кіномедіа-2011» Оголошено переможців ІІ кінофестивалю про журналістів

Автор:

|

Грудень 15, 2011

|

Рубрика:

«Кіномедіа-2011» Оголошено переможців  ІІ кінофестивалю про журналістів

2 грудня відбулася церемонія нагородження цьогорічних переможців кінофестивалю «Кіномедіа» — некомерційного конкурсу короткометражних фільмів про роль медіа, журналістів, режисерів у суспільстві.

«Ми почали цей фестиваль як проект, спрямований на залучення молоді до обговорення такої проблеми, як роль медіа в суспільстві», — розповіла К. М’ясникова, виконавчий директор Незалежної асоціації телерадіомовників, і додала, що якщо ставитися до інформації так само уважно, як і до свого харчування, — це покращить життя. Збір робіт проводився з 10 серпня до 15 листопада. Усього на конкурс надійшло 69 робіт, із яких для конкурсної програми відібрали 37. «Нас дуже втішає, що розширилася географія конкурсу», — підкреслила посадовець, повідомивши, що у фестивалі взяли участь режисери не лише з Києва, а й з Одеси, Ужгорода, Харкова, Дніпропетровська, Рівного, Полтави, Кременчука, Львова й інших міст.

Що ж до тематики, то велика кількість робіт була спрямована на критику медіа, аби показати проблематику неякісності інформації. На основі цих робіт у середині медійної спільноти тепер планується ініціювати дискусію щодо того, чому ж медіа зараз сприймаються саме таким чином.

Переможцями кінофестивалю стали: у номінації «Ігрове кіно» — фільм «Помста» Олександра Мілова, «Експериментальне кіно» — фільм «Медіа-бульбашки» Мирослава Стецького, «Документальне кіно» — фільм «Справжні новини» Катерини Горностай і Дмитра Красного, у номінації «Анімаційне кіно» перемогу отримала стрічка «Як це було» режисера Івана Гавриляка. Приз глядацьких симпатій дістався фільму «Помста», а Ґран-прі фестивалю отримала анімаційна стрічка «Як це було».

Переможець ІІ кінофестивалю «Кіномедіа» І.Гавриляк зауважив, що приємно здивований своїм звершенням, ураховуючи сильну конкуренцію та невеликий бюджет стрічки, і додав: «Тепер у мене наступний крок — це в Канни щось надіслати, можливо, на «Оскар»…»

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply