Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 24, 2022

Кіберполіція припиняє роботу піратських онлайн-кінотеатрів

Автор:

|

Травень 22, 2019

|

Рубрика:

Кіберполіція припиняє роботу піратських онлайн-кінотеатрів

Працівники Департаменту кіберполіції спільно зі слідчими Головного слідчого управління Національної поліції України, за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України, припинили діяльність ще чотирьох піратських інтернет-ресурсів — kinogo.co.ua, uafilm.top, ukrfilm.top і kino-hd.top.
Щодня ці сайти налічували більше 100 тис. переглядів, а сайт kinogo.co.ua є одним із найвідоміших піратських ресурсів у пошукових системах мережі Інтернет. Працівники кіберполіції встановили: до адміністрування та просування цих піратських ресурсів були причетні двоє братів — 38 і 32 роки. Обоє — мешканці Дніпропетровщини.
Для охоплення широкої аудиторії, вони поширювали інформацію про діяльність своїх ресурсів у соціальних мережах, створюючи відповідні публічні групи. За приблизними оцінками, зловмисники щомісячно заробляли кілька тисяч доларів на рекламі, розміщеній на цих сайтах.
Поліціянти провели обшуки за місцем адміністрування піратських ресурсів, а також за адресами проживання зловмисників. Крім цього, обшук провели на робочому місці одного з фігурантів справи — у службовому кабінеті одного з реґіональних управлінь Державної фіскальної служби України.
За результатами обшуків правоохоронці вилучили техніку, за допомогою якої забезпечували діяльність піратських веб-ресурсів. Її відправили на експертизу. Триває досудове розслідування у межах розпочатого карного провадження за ч. 3 ст. 176 (порушення авторського права і суміжних прав) Кримінального процесуального кодексу України. Спільникам загрожує штраф або позбавлення волі до шести років.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply