Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Канадський рейнджер за обміном

Автор:

|

Червень 05, 2019

|

Рубрика:

Канадський рейнджер за обміном

Команда телесеріалу «Рейнджер»

Український телевізійний канал «2+2» зніме детективний серіал «Рейнджер» — про канадського полісмена, котрому волею долі доведеться вирішувати проблеми провінційного містечка в Карпатах. Пол Гордійчак, канадець українського походження, приїжджає на свою історичну батьківщину як інструктор програми «Український шериф». Однак несподівано його колега гине, а сам Пол змушений залишитися шерифом у містечку Нагура, де процвітає незаконне вирубування лісів і нелегальна міґрація, а контрабанда та злочинність залишається безкарною. Паралельно за його головою полює кілер, а новий напарник не хоче визнавати канадця.
Зйомки серіалу відбудуться в Києві, Київській та Івано-Франківській областях. У створенні 24-серійного україномовного проекту допомагало Міністерство культури України, а творців консультували працівники Міністерства внутрішніх справ. «Це справді нове слово в нашому виробництві, не лише тому, що серіал повністю знімають українською, а й завдяки ідейному наповненню, яке ми вкладаємо в нього. Через близький і зрозумілий глядачеві жанр пригодницького детективу ми намагаємося показати наше бачення змін у країні. Створюємо нових героїв, котрі допоможуть нашому суспільству змінюватися і будувати майбутнє України», — прокоментував Максим Кривицький, генеральний продюсер каналу «2+2».
Основні ролі зіграють Артемій Єгоров, Дмитро Сова, Дарина Єгоркіна, Дарина Плахтій, Остап Ступка, Валерій Астахов, Костянтин Корецький, Олексій Смолка, Геннадій Попенко й Анатолій Зіновенко. Прем’єра запланована на 2020 рік.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply