Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Голова Держкіно розпустив Експертну комісію, яка виявила прихильність до сепаратистів

Автор:

|

Квітень 28, 2016

|

Рубрика:

Голова Держкіно розпустив Експертну комісію, яка виявила прихильність до сепаратистів
Пилип Іллєнко

Пилип Іллєнко

Пилип Іллєнко, голова Державної агенції України з питань кіно припинив повноваження теперішнього складу Експертної комісії при Держкіно та заявив про необхідність сформувати її новий склад. Таке рішення він прийняв після того, як ця комісія більшістю голосів відмовилася сксувати прокатне посвідчення у серіалу «Не зарікайся».
Цей телесеріал, який транслює телеканал «Україна», викликав обурення громадськості через те, що показує «позитивних» бойовиків терористичної організації «Луганська народна республіка», котрі воюють «із київською хунтою». Це — дев’ятий серіал власного виробництва телеканалу «Україна». Виробництво здійснює команда Front Cinema, що входить до складу Медіа Групи «Україна».
18 квітня ц. р. Експертна комісія з питань розповсюдження та демонстрування фільмів Держкіно більшістю голосів проголосувала за збереження прокатного посвідчення для цієї телепродукції. У засіданні комісії взяли участь 16 експертів. Їм були продемонстровані кадри з серіалу «Не зарікайся» виробництва Front Cinema. Більшість учасників засідання (12 осіб) зробили висновок, що в серіалі відсутні порушення норм законодавства й етичних стандартів.
«Я ініціював невідкладний розгляд цього твору Експертною комісією з питань розповсюдження та демонстрування фільмів при Держкіно. Позитивне рішення експертів щодо можливості показу цього серіалу стало для мене неприємною несподіванкою й я не можу з ним погодитися», — написав п. Іллєнко у Facebook. «Враховуючи надзвичайний суспільний резонанс із цього приводу, вважаю потрібним припинити повноваження теперішнього складу комісії та сформувати новий її склад. Сьогодні основним завданням цієї комісії є захист інформаційного простору України, отже серед її членів мають бути фахівці, котрі зможуть чітко, послідовно та професійно таку функцію виконувати виходячи із патріотичних позицій», — заявив він.

Катерина Сліпченко, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply