Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

Голівудські зірки підтримують Україну

Автор:

|

Квітень 21, 2022

|

Рубрика:

Голівудські зірки підтримують Україну
Анджеліна Джолі

Із перших днів війни Анджеліна Джолі підтримує Україну та допомагає організувати допомогу для українців, якими були змушені залишити свої будинки. Як посол доброї волі Організації Об’єднаних Націй (ООН) вона відвідала шпиталь Pediatrico Bambino Gesu у Римі (Італія), де зараз перебувають діти-біженці з України. «Як і багато інших, я молюся за припинення війни. Це єдиний спосіб припинити страждання та вимушене переміщення людей», — зазначила акторка. Мати одного з дітей — десятирічного Артема із Чернівців — показала світлину з Джолі у Facebook. «Неочікуване, дуже приємне і хвилююче знайомство», — написала вона про зустріч зі зіркою.
Шон Пенн закликав мільярдерів у всьому світі придбати для України 12 винищувачів, які б за технічними характеристиками перевершували військову авіацію країни-аґресора. Для цього необхідно витратити всього 300 млн USD і придбати для України дві ескадрильї винищувачів F-15 або F-16, які створили б відчутну перевагу над російськими «сушками» та МіГами. Також він закликав придбати для України системи протиракетної оборони вартістю 200 млн USD. Усе вкупі становило б півмільярда доларів. Актор заявив, що українські пілотки готові розібратися з керуванням новим винищувачем за три тижні. «Навіть один мільярдер міг би завершити війну в Україні», — стверджує він.
Наталі Портман опублікувала в Instagram пост на підтримку українців під час російської війни. Вона закликала своїх шанувальників допомогти українцям, які постраждали від війни. «Моє серце з народом України і тими, хто допомагає біженцям на місцях. Нижче я дала кілька ресурсів, щоб ви могли приєднатися до мене для допомоги нужденним», — написала акторка та виклала рисунок із українським прапором, соняшниками та написом «Україна» з сердечком.
А Гері Синіз підтримав президента України, мера Дніпра Бориса Філатова й усіх громадян України, хто бореться за свободу своєї країни у російсько-українській війні. У своєму відеозверненні він попросив заможних людей надати фінансову допомогу українським військовим та їхнім родинам.
Як повідомляв «Міст», Джолі вступилася за Україну.

Євген Клен

About Author

Meest-Online