Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 3, 2022

Голівудські актори допомагають Україні

Автор:

|

Червень 22, 2022

|

Рубрика:

Голівудські актори допомагають Україні
Шон Пенн із українками

Практично весь Голівуд опинився на боці України. Так, актор та режисер Ліев Шрайбер, який активно підтримує Україну ще з перших днів війни, розповів про допомогу українському народові. Він став співзасновником організації Blue Check Ukraine, створеної для полегшення процесу пожертв для тих американців, які хочуть допомогти Україні. «Для нас головна ідея полягала в тому, щоб люди, які бажають підтримати Україну, могли б це зробити якнайлегше. Коли ми розмовляємо з людьми, то чуємо: «Як я дізнаюся, куди йдуть мої гроші? Як можу перевірити, чи це надійна організація? Як можу бути впевненим, що вона не займається чорним ринком, корупцією чи чимось схожим? Звідки мені знати, що люди, які керують благодійною організацією, не витрачають величезних коштів на адміністративні потреби?». У відповідь на це ми запросили Ropes & Grey, чудову фірму, щоб вони допомогли нам перевірити групи, з якими нам було цікаво працювати. Гадаю, що іноді люди звертають увагу на великі міжнародні благодійні організації, бо це глобальні організації, які ведуть роботу по всьому світу. Ми ж займаємося лише Україною. Все, що ми робимо, винятково для неї», — запевнив він.
Водночас у Лос-Анджелесі відбувся благодійний концерт на підтримку України. Захід організував актор і режисер Шон Пенн разом із Енн Лі, генеральною директоркою благодійної організації Core. На благодійному концерті збирали кошти на допомогу Україні. Як розповіли учасниці українського жіночого театрально-музичного гурту Dakh Daughters, спеціального гостя заходу, вдалося зібрати більше 1 млн USD.
Свою чергою, Мілла Йовович записала звернення до українського народу. «Хочу передати послання любові та підтримки всім українцям у цей найжахливіший період їхньої історії, коли націю просто розривають на шматки, коли мільйони людей змушені втікати в інші країни і ставати біженцями, коли воїни сміливо б’ються проти всього цього. Хочу вам сказати: ми бачимо вас, ми молимося за вас, і ми любимо вас. І вдячні вам за те, що ви виборюєте свою свободу», — заявила вона.
Алісса Мілано підтримує Україну у війні з Росією. Вона закликала світ допомогти українцям. Відео вона записала у символічній синьо-жовтій футболці від американського бренду Agolde і закликала суспільство купувати ці вбрання, щоб допомогти Україні. За словами акторки, всі кошти від продажу перекажуть до міжнародного благодійного фонду «Спадщина війни» на підтримку українців, які постраждали від російсько-української війни.
Як повідомляв «Міст», до України приїхав Шон Пенн.

Євген Клен

About Author

Meest-Online