Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Харків’янка майже чотири дні дивилася кіно

Автор:

|

Грудень 13, 2012

|

Рубрика:

Харків’янка майже чотири дні дивилася кіно

З 24 по 27 листопада в харківському кафе “Сінема” пройшов кіномарафон “на виживання”, у якому майже чотири дні 20 хлопців і дівчат дивилися фільми. Переможницею стала 23-річна Юлія Ярошенко, яка витримала 82,5 години безперервного кіно. На участь у конкурсі було подано понад 3 тис. заявок. Із-поміж них спеціальна програма відібрала 20 осіб.
“Передивилась майже всі блокбастери минулих п’яти років, класику. За умовами конкурсу на перерву нам давали по 10 хвилин кожні півтори-дві години, коли можна було сходити в туалет чи подзвонити. Відчуття, що все, зараз засну, – не пам’ятаю. Були миті коли очі просто закривались, але потім моментально їх розплющувала, що “ось я не сплю, усе гаразд”, — розповіла переможниця Юлія Ярошенко.
За правилами, під час перегляду, можна було взяти 10-хвилинну перерву раз на два фільми. Також було обмеження на каву – тільки 5 чашок на день.
“За час марафону, випила тільки одну чашку капучіно, бо як стимулятор кофеїн на мене не діє. За конкурентами слідкувала у пів-ока, більше просто дивилась кіно. Знаю точно, що з двадцяти тільки двоє хлопців заснуло. Інші встали та пішли самі, бо психологічно не могли висидіти. Я ще могла б добу дивитись кіно, була би тільки можливість”, — додала вона.
Учасникам кіномарафону дали три дні, щоб виспатись. За перемогу дівчина отримала сертифікат на 10 тисяч гривень. Також її ім’я внесли до Книги рекордів України.
Попередній рекорд України з безперервного перегляду фільмів встановили кияни 2006 року. Тоді 63 глядачі 36 годин поспіль дивилися фільми в кінотеатрі “Лінія кіно”.

Соломія Даць

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply