Новини для українців всього свту

Monday, May. 10, 2021

Харківський журналіст знімає фільм про Бандеру

Автор:

|

Серпень 28, 2014

|

Рубрика:

Харківський журналіст знімає фільм про Бандеру

Степан Бандера

Журналіст, режисер і депутат Харківської міськради Ігор Піддубний почав роботу над документальним фільмом про Степана Бандеру російською мовою. «Фільм російськомовний — для жителів сходу України та росіян», — повідомив він. Кінострічка задумана повністю як документальна, без художніх вставок.
Недавно знімальна група закінчила експедицію в Прикарпаття, де творці стрічки побували на місцях боїв Української повстанської армії, відвідали архіви й будинок-музей Степана Бандери.
«Скажу чесно: Бандера — не мій герой. У дитинстві його ім’ям нас навіть лякали. Коли їздили з батьками в Гомільшанські ліси, батько казав, щоби далеко не втікали, бо бандерівці схоплять», — розповів Ігор Піддубний. Однак він вирішив зруйнувати міфи дитинства — за допомогою документів, історичних книг і особистих зустрічей з повстанцями та їхніми нащадками. З документами, каже автор, було важко працювати, тому що всі вони — польською мовою.
Ігор Піддубний планує закінчити роботу вже до кінця цього року. Після того, як фільм про Степана Бандеру вийде на екрани, режисер почне знімати кінострічку про Донбас і його жителів.

Степан Коник

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply