Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

Франція частково профінансує фільм «Памфір»

Автор:

|

Вересень 27, 2020

|

Рубрика:

Франція частково профінансує фільм «Памфір»

Проєкт художнього фільму «Памфір» режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука отримав фінансову підтримку Французького національного центру кіно (CNC). «Проєкт художнього фільму «Памфір» став одним з переможців у секції підтримки виробництва дебютних фільмів. Кожного року в межах тільки цієї секції фонд отримує понад 800 заявок із усього світу і за результатами конкурсу обирає лише 20», — повідомили у Держкіно України.
Aide Aux Cіnemas du Monde — знаковий фонд, метою якого є участь Франції у виробництві міжнародних фільмів, що мають виняткову художню якість, здатність представляти різні точки зору, а також унікальну кіномову. Торік на Каннському кінофестивалі було представлено 17 проєктів, підтриманих цим фондом. «Пишаюся тим, що стала частиною цієї приголомшливої художньої пригоди, і рада залучити CNC і ключових французьких гравців до виробництва проєкту», — заявила Лора Бріан, французька копродюсерка фільму.
А Олександра Костіна, копродюсерка від України, зазначила, що французький кіноринок є найбільшим і найважливішим для дистрибуції незалежного авторського кіно. «Ми надзвичайно щасливі вітати Лору Бріан, вдячні їй за підтримку та надзвичайно раді, що ще на стадії сценарію показ майбутнього фільму гарантований у Франції, Польщі, Швейцарії, Нідерландах та Україні», — сказала вона.
Зйомки фільму розпочнуться восени. Торік цей проєкт став одним із переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно, а також здобув підтримку Польського інституту кіно, швейцарського фонду Visions Sud Est та Hubert Bals Fund, одного із найбільш відомих фондів у Європі, що фінансують експериментальне кіно.
Девелопмент проєкту здійснювали за підтримки Українського культурного фонду. Проєкт розробляли у двох найвпливовіших сценарних майстернях — TorinoFilmLab (Script&Pitch) і Midpoint Intensive. Виробництвом фільму займається компанія Bosonfilm (продюсер — Олександра Костіна), спільно з Madants (Польща) та Les Films D’Іci (Франція).
Як повідомляв «Міст», у Берліні показали фільми «Української нової хвилі-2020».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply