Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

«Фортецю Хаджибей» визнали найкращою в Стамбулі

Автор:

|

Серпень 03, 2021

|

Рубрика:

«Фортецю Хаджибей» визнали найкращою в Стамбулі
Сцена зі стрічки «Фортеця Хаджибей»

Повнометражний фільм історико-пригодницького жанру «Фортеця Хаджибей» здобув перемогу в конкурсній програмі кінофестивалю Best Istanbul Film Festival. «Фортеця Хаджибей» режисера Костянтина Коновалова здобув перемогу в номінації «Найкращий повнометражний фільм кінофестивалю Best Istanbul Film Festival». Вітаємо творчу команду й акторський склад!», — йдеться у повідомленні Одеської кіностудії.
Ця кінострічка відображає події періоду російсько-турецької війни за території Північного Причорномор’я. вона вийшла в український прокат 15 жовтня 2020 року. Того ж місяця фільм побачили також жителі Стамбула й інших міст Туреччини.
За сценарієм Євгена Тимошенка та Костянтина Коновалова, задунайський козак Андрій отримав завдання відвезти листа турецькому коменданту фортеці, але її захоплює ворог. Аби визволити з полону коменданта та врятувати його доньку Фатіму, в яку закоханий Андрій, потрібно перемогти ворога.
Головні ролі в стрічці зіграли Олександр Соколов, Дерен Талу, Іраклій Маруашвілі, Катерина Шевченко, Юрдаер Окур, Олег Симоненко й інші актори. Фільм створили за підтримки Державної аґенції України з питань кіно у копродукції з Georgian International Film (Грузія), AISI film (Туреччина), Національною кіностудією ім. Довженка (Україна), Тернопільською кінокомісією (Україна) та кінокомпанією «Інсайт медіа» (Україна).
Зйомки фільму відбувалися на натурному майданчику та в павільйонах Одеської кіностудії, у Білгород-Дністровській фортеці, на березі Чорного моря та на річці Дунай.
Як повідомляв «Міст», українські фільми отримали нагороди в Каннах.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply