Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Фільм про українських полонених отримав нагороду в Мадриді

Автор:

|

Серпень 09, 2018

|

Рубрика:

Фільм про українських полонених отримав нагороду в Мадриді

Український документальний фільм «Межа очікування» про полонених та зниклих безвісти в Криму і на Донбасі отримав нагороду в категорії «Кращий режисер документального фільму іноземною мовою» на VII Мадридському міжнародному кінофестивалі. «Ми показали лише малу частину того болю, з яким зіткнулися тисячі матерів, батьків і дітей у результаті російської аґресії в Україні. Спасибі всій команді, яка працювала над фільмом», — прокоментував перемогу на кінофестивалі Станіслав Цехмістренко, режисер стрічки.
Фільм розповідає про дві реальні історії захисників України: братів, зниклих безвісти на Донбасі в складі батальйону «Айдар» і про викраденого напередодні анексії Криму активіста Євромайдану, звільненого у результаті обміну.
«Мало що в житті справило на мене настільки сильний ефект, як цей фільм. Дуже сильна робота режисера, якому небайдужа проблема фільму. Після перегляду я був дуже розчулений», — описав свої враження від стрічки Джейсон Макмерті, учасник кінофестивалю, доцент Університету Елона та режисер з Голівуду.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply