Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

Фільм-концерт за участі Сергія Жадана — онлайн

Автор:

|

Квітень 15, 2020

|

Рубрика:

Фільм-концерт за участі Сергія Жадана — онлайн

На платформі takflix.com вийшов фільм-концерт «Розділові Наживо» за участі відомого українського письменника Сергія Жадана. Її можна переглянути за 60 грн у всіх країнах світу. В основі фільму лежить екранізація однойменного перформенсу «роздІловІ» — міждисциплінарного проєкту мистецької агенції «АртПоле».
Ідея створення візуально-поетичного перформенсу належить режисерці та перформерці Олі Михайлюк, котра також працювала над виставою «Альберт, або Найвища форма страти», разом із письменником Юрієм Андруховичем. У «роздІлових» поєднані тексти Сергія Жадана, візуалізація Олі Михайлюк, а також музика Олексія Ворсоби та Влада Креймера.
Перформенс на основі книги Сергія Жадана «Вогнепальні й ножові» вперше презентували 2012 року. З того часу виступи відбувалися в різних локаціях — від Бахмута й Станиці Луганської до Варшави та Вроцлава. Зйомки фільму-концерту «Розділові Наживо» відбулися під час останнього виступу артистів, після якого проєкт припинив своє існування.
Автором ідеї та режисером «Розділові Наживо» є Вадим Ільков, оператор фільму «Вулкан» і режисер-постановник фільму «Тато — мамин брат». Для роботи над проєктом він зібрав 11 найкращих операторів України. 11 камер одночасно слідкували за останнім виступом «роздІлових», не пропускаючи жоден рух артистів. У результаті сам фільм став дослідженням творчого процесу, розкриваючи перед глядачами несподівані та захоплюючі моменти творення мистецтва, можливості бути разом, чути й відчувати один одного.
«Такфлікс» — онлайн-платформа для легального перегляду українського кіно. Зараз на платформі можна переглянути «Вулкан» Романа Бондарчука, «Коли падають дерева» Марисі Никитюк, «Гуцулка Ксеня» Олени Дем’яненко та «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» Надії Парфан та інші фільми.

Катерина Сліпченко, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply