Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 15, 2021

Екскурс у почуття

Автор:

|

Травень 31, 2012

|

Рубрика:

Екскурс у почуття

Картина українського режисера Алана Бадоєва «Ревнощі» буде представлена в конкурсі короткого метра 34-го Московського міжнародного кінофестивалю, президентом якого є Микита Михалков. «Ревнощі» — перша новела з кіно-тетралогії режисера, де кожна робота присвячена одному з чотирьох взаємозалежних почуттів: любові, егоїзму, співчуттю і ревнощам. «Ревнощі» два роки пролежали в столі Бадоєва.

До зйомок короткого метра Алан Бадоєв приступив ще 2010-го. Проте в очікуванні свого часу фільм два роки припадав порохом у столі режисера.

«Мені завжди було цікаво розібратися в тому, на що людина здатна заради почуттів. Для мене ревнощі, любов, егоїзм, співчуття — категорії не тільки рівноцінні, а й взаємозалежні. У цій картині тільки правда й нуль вимислу. І, мабуть, «Ревнощі» — це кіно виключно для дорослих, зрілих (у першу чергу, душею!) людей», — каже про майбутню прем’єру режисер.

Алан Бадоєв виступив у картині не тільки режисером, але й автором сценарію. У «Ревнощах» звучить музика російського композитора Ігоря Крутого. Головну жіночу роль у стрічці зіграла Ольга Макєєва — улюблена актриса Бадоєва, відкрита ним же у фільмі «OrangeLove» з Олексієм Чадовим у головній ролі. Чоловічу роль у «Ревнощах» виконав українсько-російський актор театру й кіно Віталій Лінецький. 34-й Московський міжнародний кінофестиваль пройде з 21 до 30 червня в столиці Росії.

 Степан Коник

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply