Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

«Дзеркало життя» завершило анімаційну історію гуцулів

Автор:

|

Червень 06, 2021

|

Рубрика:

«Дзеркало життя» завершило анімаційну історію гуцулів

Новий проєкт із Коломиї Hutsul Planet виклав відео «Дзеркало життя», третю, заключну серію анімаційних історій про гуцулів та Гуцульщину. Перші два мультики — «Аркан» та «Ой зацвіли фіалочки», прем’єри яких відбулися у квітні, сумарно зібрали на YouTube уже майже пів мільйона переглядів.
У третій серії анімаційної історії гуцул із «Аркана» та гуцулка із «Ой зацвіли фіалочки» одружуються. Аніматори із Hutsul Art Production відтворили в «Дзеркалі життя» увесь колорит справжнього, традиційного, гуцульського весілля — з прикрашанням весільного деревця, зняттям вельона з нареченої, запальними танцями дружбів і дружок, грою троїстих музик.
Особливої атмосфери відео додає гурт трембітарів і, звісно ж, саме звучання трембіт, яке для альбому Hutsul Planet «Музика гір» відтворив Михайло Тафійчук, знаменитий на увесь світ гуцульський музикант та майстер народних інструментів. «На жаль, усе частіше бачимо, як гуцульська культура не просто занепадає, а знецінюється, перетворюється у банальні речі. Тож головне завдання Hutsul Planet — зберегти ті унікальні традиції та звичаї, які жили сотні і сотні років, які передавали з діда-прадіда й дійшли до наших днів», — розповів Михайло Балух, автор ідеї та засновник проєкту Hutsul Planet.
Hutsul Planet — новий проєкт із Коломиї, що в Івано-Франківській області, який у квітні ц. р. випустив свій перший альбом під назвою The Music Of The Mountains. На створення цієї унікальної музичної збірки, записаної на студії звукозапису Metalworks Studios у Торонто (провінція Онтаріо), витратили кілька років. Над звуком «Музики гір» працювала інтернаціональна команда з понад 200 музикантів.
Як повідомляв «Міст», гуцульське містечко Косів сповзає у прірву.

Дарина Цвях, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply