Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Дві українські стрічки перемогли на World Media Festival

Автор:

|

Квітень 12, 2012

|

Рубрика:

Дві українські стрічки перемогли на World Media Festival

Документальний фільм Сергія Буковського «Україна. Точка відліку» (спільне виробництво Film.ua та фонду Леоніда Кравчука «Перспективна Україна») отримав нагороду Globe-Gold у підкатегорії «Документальний політичний фільм» World Media Festival.

Приз фестивалю також здобув серіал «Балада про Бомбера» (спільне виробництво Film.ua і «Шпиль»). Він виграв Globe-Silver у підкатегорії «Міні-серіал».

Крім нагороди в підкатегорії, фільм «Україна. Точка відліку» має змогу завоювати Globe-Grand Award у категорії «Документальний фільм», а також Globe-Grand Prix як найкраща стрічка фестивалю.

«Україна. Точка відліку» — документальний фільм Сергія Буковського, який вийшов на екрани 2011 року. Він присвячений 20-річчю з дня проголошення незалежності України. Голов­ний герой фільму — Леонід Кравчук — ділиться спогадами про те, що насправді відбувалося у вищих ешелонах влади під час становлення незалежної України.

24 березня відбувся показ картини в рамках програми «Диктатура та авторитаризм» Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Крім того, «Україна. Точка відліку» увійшла до короткого списку фестивалю TRT Documentary Awards.

«Балада про Бомбера» — це розповідь про реальні події, записані з вуст радянського льотчика. Дія відбувається під час Другої світової війни на окупованій території.

Серіал «Балада про Бомбера» номіновано на New York Festivals International Television & Film Awards в категорії «міні-серіал». Також фільм пройшов у шорт-лист 10-го щорічного нагородження VES (10th Annual VES Awards).

На фестиваль було подано 580 заявок з більш ніж 20 країн. Церемонія вручення World Media Festival пройде 9 травня в Німеччині, у Гамбурзі.

World Media Festival — ґлобальний фестиваль сучасних засобів масової інформації, який був створений у 2000 році. Він об’єднує провідних спеціалістів відділів комунікацій, маркетинґу, реклами та радіомовних компаній з багатьох країн світу з творчими людьми з продакшнів.

Соломія Даць

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply