Новини для українців всього свту

Monday, Aug. 8, 2022

«Довженко-Центр» уже не закривають

Автор:

|

Липень 06, 2020

|

Рубрика:

«Довженко-Центр» уже не закривають
Іван Козленко

Після скандалу з «Довженко-Центром», про який раніше писав тижневик «Міст» і який набув широкого розголосу, виділять 8,6 млн грн. Таке рішення ухвалили у Міністерстві культури України. «Приємно здивувала конструктивність, ґрунтовність підходу та оперативність, з якою міністр вирішував питання фінансування Центру», — розповів Іван Козленко, директор «Довженко-Центру». За його словами, ця сума гарантує збереження інституції, але від бюджету розвитку доведеться відмовитись, а це близько 5 млн грн, які мали отримати від оренди та подій у Центрі.
Нагадаємо, що 28 травня у «Довженко-Центрі» повідомили, що установа у «стані неплатоспроможності». Причиною для заяви в Центрі називали те, що Держкіно подало до Міністерства фінансів занижені показники на фінансування Центру. Фактично «Довженко-Центр» не мав коштів, щоб продовжувати роботу. тоді п. Козленко подав у відставку, а в самій установі провели обшуки правоохоронці.
За словами керівника Центру, обшуки проводили через кримінальну справу за актом ревізії від Державної аудиторської служби України. Однак прокуратура Києва вважає, що обшуки в «Довженко-Центрі» відбулися через розслідування справи щодо можливої корупції з боку посадовців Центру, а також Міністерства культури та відділення Фонду державного майна в Києві під час розрахунків за оренду. Розслідують можливу крадіжку приблизно 6 млн грн.
Раніше «Міст» розповідав про пристрасті довкола Центру Довженка.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply