Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 23, 2021

До відбору на «Оскар» допустили фільми, які не були в прокаті

Автор:

|

Червень 01, 2020

|

Рубрика:

До відбору на «Оскар» допустили фільми, які не були в прокаті

Організатори премії Американської кіноакадемії «Оскар» вирішили змінити правила відбору фільмів через пандемію коронавірусу. До відбору номінантів тимчасово допустять стрічки, прем’єра яких відбувалася лише онлайн.
Фільми, показ яких був запланований у кінотеатрах раніше, але вихід яких спершу відбувся на комерційній стримінговій або VOD-платформі (відео за запитом), зможуть претендувати на нагороду за найкращий фільм, премії в основних і спеціальних номінаціях.
Для цього власники стрічки мають надати членам кіноакадемії копію роботи для перегляду на спеціальному захищеному сайті впродовж 60 днів із дня її виходу онлайн. «Фільм повинен відповідати всім іншим вимогам відбору», — йдеться у прес-релізі кіноакадемії.
Раніше, згідно з правилами, номінантами на «Оскар» могли ставати лише стрічки, які були у прокаті в будь-якому комерційному кінотеатрі Лос-Анджелеса (штат Каліфорнія) хоча б один тиждень календарного року, що передує врученню премії.
Організатори наголосили, що послаблення стосується лише 93-ї церемонії «Оскар», запланованої на 28 лютого 2021 року, і перестане діяти, коли знову відкриються кінотеатри. Також до правил внесли й інші зміни. Приміром, нагороди за найкращий звук і найкращий звуковий монтаж будуть об’єднані в одну премію за найкращі досягнення в (царині) звуку, а для того, щоб претендувати на «Оскар» за найкращу музику, стрічці відтепер необхідно мати щонайменше 60 % оригінального саундтреку.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply