Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

Для зйомок «Короля Данила» збудують середньовічне місто

Автор:

|

Липень 27, 2017

|

Рубрика:

Для зйомок «Короля Данила» збудують середньовічне місто

Сцена з фільму

Наблизити історичну постать короля Данила до сучасного глядача взявся львівський режисер Тарас Химич. Своє кіно називає першим українським історичним бойовиком. XIII ст., могутній спадкоємець Київської Русі — Галицько-Волинське князівство стає щитом Європи від Золотої Орди, за це князь Данило Романович отримує від Папи Римського титул короля.
Про цю постать львівський режисер і почав знімати кіно. «Моя ідея як режисера була відкрити короля Данила, хто він як людина, який його характер, яку роль і значення він мав для нас», — розповів п. Химич. Роль Данила зіграє терпонолянин Олександр Алексєєв. «Я познайомився з хорошими людьми, з якими ми вже зробили багато роботи. Багато чого навчився. Мені дуже подобається, що мені довірили відобразити таку велику людину в нашій історії», — зізнався він.
Стрічку зніматимуть у кількох локаціях у Львові, Києві, Чернігові, Галичі та у П’ятничанах на Львівщині. А ще знімальна група збудує ціле містечко XIII ст. із центральноєвропейською архітектурою, бо такими на той час були володіння Данила.
Саундтрек до фільму створив Андрій Підлужний із гурту «Нічлава». «До створення всієї музики, яка буде стосуватися фільму, буде залучена величезна кількість музикантів, тобто повні склади і камерних хорів, і симфонічних оркестрів», — прокоментував музикант. У масових бойових сценах зніматимуться спортсмени та каскадери.
На краудфандинговій платформі Na-Starte стартував проект зі збору коштів для зйомок фільму. Режисер обіцяє, що навесні 2018-го публіка побачить справжній екшн — історичний бойовик «Король Данило».

Марічка Крижанівська, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply