Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Чому українських акторів цінують у Лондоні

Автор:

|

Травень 08, 2019

|

Рубрика:

Чому українських акторів цінують у Лондоні

Інна Баґолі

Українські актори знані у всьому світу. Прославляють свою країну далеко за її межами. Багато з них ставали й є зірками Голівуду. У Великій Британії про українських акторів кажуть як про професійних, відповідальних і працьовитих людей. «Українським акторам, як і всім іноземцям, доводиться працювати над собою набагато більше ніж місцевим, аби бути конкурентними. Головна проблема українського актора — наявність акценту. Перед тим, як оцінити талант, актора необхідно збагнути. Місцевий акцент треба перейняти якомога швидше. Він відчиняє набагато більше дверей. А якщо ще й не забути свій природний, це вже буде додатковий плюс», — розповідає Інна Баґолі, котра кілька років тому переїхала з Білоцерківського району, що на Київщині, до Лондона, столиці Об’єднаного Королівства. Там знімається у кіно та грає у театрі.
Ще школяркою мріяла стати акторкою. Коли приїхала до Лондона на навчання, вирішила піти на місцеві кастинги. «Дуже важливою була реклама міжнародного мобільного оператора. Запрошували людей, які розмовляють різними мовами. Рекламу показували по кабельному телебаченні у всьому світі. Її побачили навіть мої родичі в Україні та Білорусі. Тепер про мене дізналися всі мої земляки. Почали запрошувати й на інші кастинги за рекомендаціями. Саме тоді настав момент, коли вже не могла зупинитися», — розповідає дівчина.
Вона зробила професійне портфоліо. Останні кілька років працює з фотографом Оленою Жоголь. «Для пошуку проектів неважливо, наскільки відомий фотограф, завдання портфоліо — показати потенціал і знайти тобі роботу. Фото, які робить Олена, подобаються агентам і директорам із кастингу. До них додаю фото з проектів, над якими працювала і портфоліо вже показує все, що потрібно, щоб запросили мене на проби», — ділиться Інна.
Важливу роль отримала в повнометражному фільмі. Це був indie-проект, незалежний фільм. «Тому знімальних днів було мінімум, а роботи — максимум. Зі самого початку команда просто увімкнулася в роботу. Енергія на майданчику завжди була продуктивна, це дуже допомагало, — розповідає українська акторка. — Зі складного було лише одне завдання — виглядати свіжим. А тут постійно лягаєш спати о другій-тертій ночі, о шостій ранку тобі вже накладають макіяж, а знімаємо останні сторінки сценарію в перші дні, а перші сторінки в останні дні. Намагаюся відсипатися. Звісно, графіки бувають різні, але все ж намагаюся знайти у всьому баланс. Колагенові патчі для очей — наше все».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply