Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 18, 2021

Автори серіалу «АТОбайки» презентували пілотну серію

Автор:

|

Липень 24, 2019

|

Рубрика:

Автори серіалу «АТОбайки» презентували пілотну серію

Спершу книга, а тепер і серіал. Про війну, але з гумором. Автори «АТОбайок» презентували першу пілотну серію про зону бойових дій. Фільм створили на реальний подіях і розповідях українських військових. «Новий підхід до цієї теми, теми антитерористичної операції (АТО) чи вже операції Об’єднаних сил, теми війни, теми аґресії на сході — як пригодницько-військовий жанр. Часто місцями він поряд із гумором іде. Але це життя, життя на війні, воно продовжується, воно триває», — розповів Володимир Бульба, автор ідеї серіалу.
Першу пілотну серію знімали п’ять днів. Автори екранізують реальні байки-історії справжніх українських військовослужбовців. «Коли перебуваєш час від часу на сході, то сформувалося багато цікавих історій: від волонтерів, бійців», — зазначають вони.
Автори зізнаються, що матеріалу вдосталь — вистачить щонайменше на 100 серій. «У кожній серії береться за основу нова історія, яка була з бійцями на сході, і вони перекладаються на п’ять основних героїв», — пояснюють вони.
Актори на роль у серіалі погоджувалися без вагань. Тільки-но дізнавалися про задум — бралися вчити репліки. «Я прочитав книгу і реально сміявся. І сподобалося, що просто на ходу, на знімальному майданчику вигадували», — розповідає актор Олександр Піскунов.
Інший актор, Володимир Гладкий, згадує: «Я дивився документальні кадри з Іловайська, коли хлопці, будучи вже у котлі, але продовжували жартувати, продовжували якось підтримувати свій дух. Гадаю, що поки ми вміємо сміятися над собою, ми переможемо».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply