Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

25-та дівчина Джеймса Бонда

Автор:

|

Листопад 24, 2016

|

Рубрика:

25-та дівчина Джеймса Бонда

Ольга Куриленко

Українсько-французька актриса та модель українського походження Ольга Куриленко зіграла дівчат головних героїв у двох екранізаціях за мотивами ігор «Гітмен», «Макс Пейн» і в «Бондіані», а також у трилері «Світ забуття».
Вона народилась на півдні України у місті Бердянську 14 листопада 1979 року. Зростала в бідності у звичайній радянській комунальній квартирі. Батько дівчини, Костянтин Куриленко, залишив родину невдовзі після її народження. Після гіркого розлучення її мати, Марина Алябишева, намагалася вижити, працюючи вчителем малювання. Маленьку Олю виховувала її бабуся, Раїса. Впродовж своєї молодості дівчина отримала досвід життя в чотирикімнатній комунальній квартирі разом із шістьма сусідами та кількома дітьми.
Коли їй було 13 років, вона разом із матір’ю поїхала на канікули до Москви. Там її випадково знайшла одна з агентів, котра підійшла до юнки на станції метро та запропонувала роботу моделі. Спочатку мати Ольги була налаштована негативно, але врешті-решт дівчина прийняла пропозицію та почала відвідувати курси моделей у Москві. Разом із тим вона вивчала мистецтво, мови, гру на фортепіано та танці. Наступні три роки дівчинка їздила між Москвою та Бердянськом.
У 16 років Ольга вже була готова до наступного кроку. Вона поїхала до Парижа, за гість місяців вивчила французьку мову і почала працювати в модельній агенції Madison. З’явилася на обкладинці журналу Glamour, коли їй було лише 18. Одразу після цього її світлини прикрасили обкладинки журналів Elle, Madame Figaro, Marie Claire, Vogue, незабаром вона стала обличчям компаній Lejaby, Bebe Clothing, Clarins & Helena Rubinstein.
2000-го Ольга вийшла заміж за французького фотографа Седрика Ван Моля, але їхній шлюб тривав усього два роки. Після цього вона отримала свободу і французький паспорт дозволив їй мандрувати й працювати на Заході.
Згодом Оля пішла до акторської агенції і відмовилася від кар’єри моделі на користь кінематографу. Її акторська кар’єра стрімко пішла вгору. 2005 року вона дебютувала, як Ірис, чуттєва красуня, у фільмі «Безіменний палець» (2005) режисера Діани Бертран.
Кінематографічні ролі Ольги були виключно палкими, а її натуральна врода та відверта еротичність привернули увагу чоловічої аудиторії. Вона знялася у фільмах «Париже, я люблю тебе» (2006) та «Змія» (2006), а потім зіграла російську красуню Ніку Бороніну, дівчину Тімоті Оліфанта у фільмі «Гітмен» (2007).
Ольга зіграла роль Камілли, дівчини Джеймса Бонда, у фільмі «Квант милосердя» (2008), що є продовженням фільму «Казино Рояль» (2006). Затвердження п. Куриленко на роль дівчини Бонда зробило її ім’я відомим на весь світ — вона стала першою українкою, котра обійшла в кастингу на цю роль таких акторок, як Кемерон Діас, Сієнна Міллер та багато інших.
У червні 2010-го розпочалися зйомки франко-українського фільму «Земля забуття», який розповідає про вплив на долі людей аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Одну з головних ролей у фільмі виконала Ольга Куриленко, це були її перші зйомки в Україні. 2013 року Ольга й її компаньйон Том Круз представили новий фантастичний фільм «Світ забуття». Потім були «Академія вампірів» (2014), «Моментум» (2015) і «Кореспондент» (2016). Очікується прем’єра стрічки «Чоловік, котрий убив Дон-Кіхота» за Олиної участі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply