Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

1+1 International увійшов до канадської мережі Bell Fibe TV, уклавши угоду з Bell Canada

Автор:

|

Березень 31, 2016

|

Рубрика:

1+1 International увійшов до канадської мережі Bell Fibe TV, уклавши угоду з Bell Canada

1+1 International

Міжнародний телеканал 1+1 International уклав угоду з Bell Canada, одним із ключових гравців ринку платного телебачення в Канаді. Відтепер канал доступний в українському пакеті Bell Fibe TV, абонентська база якого складає 1,2 млн домогосподарств.
Включення до пакету національного мовника Канади було однією зі стратегічних цілей 1+1 International, адже в країні проживає одна з найбільших і найактивніших українських громад. Близько 4 % населення Канади — українці. Крім того, дохід із абонента у США та Канаді — значно вищий, ніж у Європі.
«Ми раді розпочати співпрацю з Bell Canada і сподіваємось швидко стати головним каналом в українському пакеті Bell Fibe TV. Популярність телеканалу 1+1 International зростає на всіх територіях, і розширення мовлення у Канаді дозволить нам краще реалізувати свій потенціал, стати ближчим і доступнішим для глядача, зміцнити його зв’язок із сучасною Україною», — зазначив Владислав Свінченко, генеральний продюсер 1+1 International. У меню Bell Fibe TV канал можна знайти за номером 2892 або текстовим запитом «1+1».
«Українська діаспора Канади цікавиться всіма аспектами життя України. Ми активно працюємо на підтримку України у чотирьох пріоритетних напрямках — безпека, економіка, гуманітарна й інформаційна політика. Ми дієво запобігаємо російській пропаганді, але те, що в Канаді дуже мало і російськомовної проукраїнської преси, й україномовної є проблемою. Тому кожен інформаційний потік — дуже важливий і дуже допомагає», — зазначив Павло Ґрод, президент Конґресу українців Канади.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply