Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Auresia присвячує Україні свій новий сингл і кліп «За правду»

Автор:

|

Березень 30, 2022

|

Рубрика:

Auresia присвячує Україні свій новий сингл і кліп «За правду»
Auresia

Відзначена нагородами та всесвітньо визнана артистка напрямку World Music Auresia (Ореся) гастролювала по Колумбії та записувала нові пісні, коли почула новини про війну в своїй рідній Україні. Під час фільмування кліпу на іншу пісню Ореся не витримала і вирішила відкласти наступні релізи, натомість зосередитися на тому, щоб випустити українську пісню. Позаяк майже половина її родини все ще живе в Україні в цей жахливий час, Ореся не може стояти осторонь. Вона присвячує народу України свою пісню «За правду». Зараз у Медельїні (Колумбія) Ореся зайнята записом нових пісень англійською й іспанською мовами. Кліп на пісню «За правду» фільмували біля красивої річки й у гірському районі Сан-Рафаель, а також у Гуатапе з його барвистими вуличками та знаменитим Пеньйолом. Ці кадри ретельно перемішали з емоційними українськими образами хоробрості та людей, об’єднаних у боротьбі за автономію та мир.
Залишаючись вірною своїм корінням, ця працьовита та унікально талановита співачка, авторка пісень, мультиінструменталістка і продюсерка віддає шану своїй українській спадщині за допомогою пісні «За правду». Як і весь саунд Оресі, пісня «За правду» поєднує глибокий ґрув реґґі з прекрасними мелодіями та вокалом, а також тут явно відчувається її любов до традиційних інструментів (цимбал і бандури). Пісню «За правду» записували в Україні на Shpytal Records із Лесиком Омадада, а також у Монреалі (провінція Квебек) і Гавані (Куба). Знайти її можна на всіх платформах, а також у складі останнього альбому Auresia «Коріння». Такого злиття музичних стилів і культур, можливо, ще не було.
Впродовж останніх десяти років Ореся є відомою у колах поціновувачів World Music. Вона є володаркою премії Reggae Xclusive Award як «Найкраща співачка 2014 року», була номінована в категорії «Улюблений світовий виконавець» на Annual Independent Music Awards і в чотирьох інших преміях на Canadian Reggae Music Awards. Її творчість має вайб карибіану, соулу, латини та поп-музики і тримає слухачів до останнього удару. Три її повноформатних альбоми отримали п’ять номінацій, після чого вона гастролювала в Канаді, Південній Америці, записувалась та виступала на Ямайці, Кубі, в Мексиці та США. Виступала на одній сцені з такими леґендами, як Шеггі (Shaggy), Кі-Мані Марлі (Ky-Mani). «Я була дуже шокована тим, що відбувається.
Емоції зашкалюють і досі. Я на зв’язку зі своєю родиною та друзями в Україні. Поки що з ними все добре, але майбутнє непередбачуване, а їхнє повсякденне життя дуже напружене. Серце розривається за них і за Україну. За допомогою своєї пісні «За правду» хочу підвищити обізнаність людей щодо ситуації в Україні і надихнути їх до дій. Пісня була написана з пам’яттю про буремне минуле України та силу українців, які знову й знову переживають труднощі. Пісня символізує відстоювання правди та свободи, а також мужність боротися за те, що є справедливим», — заявила Auresia. Кліп «За правду» вийшов 29 березня ц. р. на її YouTube-каналі Auresiamusic.
Пресслужба Auresia

Як повідомляв «Міст», Auresia випустила фільм та альбом.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply