Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Актор передав гроші для української армії

Автор:

|

Червень 26, 2014

|

Рубрика:

Актор передав гроші для української армії

Віктор Кі

Віктор Кі, актор знаменитого Cirque du Soleil, передав на потреби української армії 60 тис. USD. 45-річний артист їздив по США, розповідаючи про Україну та її проблеми. Там же, на виступах, і збирав гроші. Спочатку — для родин тих, хто втратив близьких на Майдані, потім — на потреби армії.

Віктор Кі (справжнє прізвище — Кіктєв) — родом із Прилук (Чернігівська область). Виступав у дитячому цирковому колективі «Удай» Палацу культури заводу «Будмаш». Мати хлопця була танцівницею, батько — музикантом. 1989 року Віктор вступив до Київської академії естрадного та циркового мистецтва, опісля виїхав у Францію, зараз переважно мешкає у Флориді (США), але виступає в монреальському Cirque du Soleil.
Злету його кар’єри посприяла срібна медаль 17-го міжнародного фестивалю циркового мистецтва в Парижі 1994-го. 1999 року він розпочав співпрацю з канадським Cirque du Soleil. 2003-го отримав нагороду «Срібний клоун» на Міжнародному цирковому фестивалі в Монте-Карло.
Свій автомобіль Віктор розмалював жовто-блакитними кольорами, а на капоті розмістив зображення тризуба. На автівці зробив напис Неlр Ukraine. Віктор Кі продовжує збирати гроші для армії, хоча в Прилуках не бував уже дуже давно.

Дарина Цвях, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply