Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 19, 2021

«1+1» оштрафували за показ серіалу російською

Автор:

|

Серпень 23, 2021

|

Рубрика:

«1+1» оштрафували за показ серіалу російською

Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення оштрафувала телеканал «1+1» через показ серіалу російською мовою. «За порушення вимог українського законодавства під час трансляції телесеріалу «Кухня» недержавною мовою до ліцензіата застосували штрафну санкцію на суму 71 488,95 грн», — повідомили у регулятора.
Нацрада розглянула скаргу громадянина Максима Ковбика, який повідомив про трансляцію на телеканалі «1+1» із 13 квітня по 30 травня 2020 року серіалу «Кухня» недержавною мовою. У Нацраді визначили, що «1+1» порушив ст. 10 закону «Про телебачення і радіомовлення», тому на телеканал наклали штраф, який складає 5 % суми ліцензійного збору.
Крім цього, призначили перевірку телеканалу «Інтер» через демонстрацію фільмів за участі артистів, яких внесли до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України. «Загалом за період із 28 червня по 11 липня ц. р. зафіксували 11 таких творів», — розповіли у регулятора.
Мова йде про фільми «Карнавал», «Пірати ХХ століття», «Огарьова, 6», «Сім наречених єфрейтора Збруєва», «Любов і голуби», «Москва сльозам не вірить», «Собаче серце», «Маленька Віра», «Кавказька полонянка, або Нові пригоди Шурика», «Гараж» і «Службовий роман».
Як повідомляв «Міст», шістьом українським телеканалам загрожують санкції.

Андрій Стець, Zaxid.net

About Author

Meest-Online