Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 23, 2020

Знову сталися резонансні злочини зі застосуванням вогнепальної зброї

Автор:

|

Лютий 07, 2013

|

Рубрика:

Знову сталися резонансні злочини зі застосуванням вогнепальної зброї

У Чикаго (штат Іллінойс) 30 січня невідомий чоловік убив дівчинку, яка брала участь у інавгурації президента Обами. Хадія Пендельтон загинула, коли гуляла в парку зі своїми ровесниками. Зловмисник наблизився до підлітків і відкрив по них вогонь, убивши дівчинку й поранивши двох хлопців. Як повідомила Лора Кубяк, представник поліції Чикаґо, швидше за все, стрілець переплутав підлітків із членами однієї з місцевих банд. 15-річна Хадія брала участь у церемонії інавгурації Барака Обами у складі шкільного духового оркестру.

31 січня в місті Фініксі (штат Аризона) невідомий почав стріляти по людях у офісній будівлі, унаслідок чого було поранено трьох людей. Очевидці події повідомляють, що стрільцю вдалося втекти з місця події на автівці білого кольору. Після цього Артур Даґлас Гармон, який, за припущенням, і влаштував стрілянину, наклав на себе руки. Його труп було виявлено в місті Фініксі. Зокрема, повідомляється, що тіло 70-річного Гармона знайшов випадковий перехожий. Автомобіль, на якому стрільцю вдалося втекти з місця події, стояв на найближчому паркувальному майданчику.
В одній із середніх шкіл Атланти (штат Джорджия) 1 лютого сталася стрілянина, унаслідок якої було поранено двох людей. Один із постраждалих — 14-річний підліток. Двох підозрюваних у причетності до події затримала поліція. Крім того, школа перебувала в оточенні поліції, тож батьки довго не могли забрати звідти дітей.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply