Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 7, 2019

Знайдено дівчат, що вважалися зниклими

Автор:

|

Травень 09, 2013

|

Рубрика:

Знайдено дівчат, що вважалися зниклими

В одному із будинків міста Клівленда (штат Огайо) 6 травня поліція виявила трьох жінок, викрадених близько десяти років тому. Наразі всі вони перебувають у лікарні. За підозрою в причетності до викрадення правоохоронці затримали трьох братів. Будинок, де було знайдено жінок, розташований за кілька кілометрів від того місця, де їх бачили востаннє.

Раніше повідомлялося, що поліція заарештувала власника будинку 52-річного Аріеля Кастро, який намагався втекти, але невдовзі був затриманий. Згідно зі свідченнями жителя цього району, п. Кастро працював водієм шкільного автобуса. Поліція не називає імен братів — наголошується, що мова йде про чоловіків віком 50, 52 і 54 роки. Наразі не зрозуміло: ідеться про самого Аріеля Кастро та його братів чи це – окремі фігуранти справи, яка обіцяє стати однією з найбільш резонансних у США.
16-річна Аманда Беррі зникла 21 квітня 2003 року. Того дня вона зателефонувала до сестри й сказала, що її підвезуть додому від ресторану Burger King, де вона працювала. Рік потому в цьому ж районі Клівленда дорогою зі школи щезла 14-річна Джина Дехесус. Мішель Найт, якій зараз 32 роки, зникла безвісти 12 років тому. Поліція вважає, що цих дівчат викрали та силоміць утримували в будинку, де їх і виявили нещодавно.
Розкрити таємницю десятирічної давності допоміг один із місцевих жителів. Почувши крики, він підійшов до будинку й допоміг вибратися звідти Аманді Беррі, яка зателефонувала за номером 911. Повідомляється, що в будівлі перебувало також кілька дітей, одну з дівчаток на руках винесла звідти сама Аманда Беррі. Мам-медіа поширили розшифровку дзвінка на телефон служби порятунку 911: «Я – Аманда Беррі, мене викрали, я вважалася зниклою безвісти протягом 10 років… Я тепер вільна». Жінка плакала.
Усіх трьох жінок було шпиталізовано, їхній фізичний стан оцінюється як нормальний. Навколо лікувального закладу зібралися їхні рідні, близькі й багато жителів міста, схвильованих незвичайною подією. Очікується, що пізніше постраждалих допитають працівники ФБР.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply