Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 20, 2020

Зламали робочу пошту Обами

Автор:

|

Квітень 30, 2015

|

Рубрика:

Зламали робочу пошту Обами

Барак Обама розчарований

Гакери, котрі торік зламали комп’ютерні системи Білого дому, виявилися росіянами. Вони зуміли прочитати частину листування Барака Обами. За інформацією The New York Times, зломщики відкрили деякі листи президента США, Державного департаменту і низки працівників Білого дому.

Однак Вашинґтон вирішив не коментувати чуток про російських гакерів. Судячи з усього, зазначає видання, зловмисники не зуміли зламати особливо захищені сервери, які керують трафіком повідомлень особистого смартфона BlackBerry п. Обами, котрий він або його помічник носить із собою постійно.
Число і зміст прочитаних гакерами листів не уточнюється. NYT зазначає, що, ймовірно, їм удалося проникнути в розклад президента, його листування з різними політиками та послами, а також обговорення призначень, законопроектів та інших політичних питань.
Джерела газети вказують, що листування, яке потрапило до рук гакерів, швидше за все, велося між співробітниками Білого дому. Зламщики зуміли прочитати як вхідні, так і вихідні повідомлення. Однак, як виявилося, злом був набагато серйознішим, ніж вважалося раніше. Як інформує NYT, чиновники з Білого дому часто користуються двома комп’ютерами: один із них призначений спеціально для обміну дуже важливою інформацією й працює через засекречені канали, а інший – пов’язаний зі зовнішнім світом і використовується для нетаємного листування.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply