Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Aug. 15, 2018

Жорстоке вбивство українки

Автор:

|

Червень 09, 2016

|

Рубрика:

Жорстоке вбивство українки
Яна Касьян

Яна Касьян

Поліція розслідує трагічну смерть українки Яни Касьян. У злочині звинувачують її цивільного чоловіка Блейка Лейбела, голівудського сценариста й автора коміксів. «Я просто думаю, що вона потрапила в руки маніяка-психопата», — переконана молодша сестра вбитої. Подробиць убивства вона досі достеменно не знає, але зізнається, що ті моторошні деталі про випущену кров або відрізану частину тіла варто ще перевірити на правдивість.
Жорстокість підозрюваного може пояснюватися бажанням втілити в життя одну зі своїх останніх робіт. «Одна картинка в нього була. Там було біле ліжко, а квартира якраз була вся біла і було біле ліжко. І лежала гола жінка обезголовлена, вся у крові», — розповідає моторошні подробиці сестра 30-літньої киянки. Імовірний вбивця — 35-річний канадієць, нащадок заможних батьків. Батько Блейка Лейбела — мільйонер, магнат будівельного бізнесу та колишній олімпійський чемпіон.
Із чоловіком Яна познайомилася два роки тому в Лос-Анджелесі (штат Каліфорнія). «Вона була дуже щаслива. Казала: я знайшла коханого, про котрого так мріяла. Він цілував їй кожен пальчик, руки її», — розповідає родичка жінки. За рік знайомства Яна завагітніла. Блейк не відходив від коханої і навіть був присутній на пологах. Місяць тому до Голівуду за кілька днів до народження з України приїхала мама Яни. Одразу ж після цього зять дуже змінився.
За зґвалтування дружини його затримала поліція. Але потім чоловіка відпустили під заставу в 100 тис. USD. А через два тижні Яна зникла. Її мама три дні не відходила од вікон будинку, де жили зять із донькою. Каже, що чула стогін своєї доньки, але поліція не реагувала.
Мертве, знекровлене та понівечене тіло українки поліціянти знайшли на третій день після катувань чоловіком. «Він забарикадувався в будинку, розставив меблі та ліжка, щоби ніхто не міг увійти», — заявив представник поліційного департаменту. Якщо п. Лейбела визнають винним, йому загрожує смертна кара. Родина Яни зараз намагається оформити опікунство над її дитиною та перевезти тіло дівчини на Батьківщину.

Тетяна Боковня, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...