Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 25, 2020

Засудили наступ на свободу слова в Криму

Автор:

|

Квітень 09, 2015

|

Рубрика:

Засудили наступ на свободу слова в Криму

АТР

Державний департамент не схвалює закриття в Криму низки засобів масової інформації (ЗМІ), в т. ч. кримськотатарських. «Ми рішуче засуджуємо закриття російською окупаційною владою багатьох головних кримськотатарських ЗМІ, насамперед — АТР ТБ, останню незалежну телекомпанію, яка вела мовлення для кримськотатарського населення, Кримської інформаційної агенції (QNA), газети «Авдет», радіостанції «Мейдан» і кількох інших», — ідеться в заяві відомства.

У Держдепартаменті зазначили, що закриття ЗМІ стоїть у одному ряду з діями з обмеження свободи слова в Криму і закликали негайно відновити їхню роботу. Також у зовнішньополітичному відомстві знову заявили про «дискримінацію, залякування та переслідування» кримських татар і підтвердили, що США вважають Крим частиною України та надалі підтримуватимуть її суверенітет і територіальну цілісність.
Нагадаємо, що у ніч з 31 березня на 1 квітня ц. р. перший кримськотатарський телеканал ATR, дитячий телеканал Lale, радіостанції «Мейдан» і «Лідер» припинили своє мовлення. Відбулося це з тієї причини, що «Роскомнагляд» досі так і не зареєстрував всіх вищезазначених ЗМІ, незважаючи на численні звернення до російської влади, підтримку в усьому світі й багатоденний телемарафон під назвою «Не вбивайте ATR!» Керівництво медіахолдингу шукає шляхів для подальшої роботи. Президент України вже доручив Міністерству інформаційної політики створити умови для роботи та мовлення кримськотатарського телеканалу ATR на території материкової України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply