Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 26, 2020

Застрелився леґендарний телеведучий

Автор:

|

Лютий 09, 2012

|

Рубрика:

Застрелився леґендарний телеведучий

Дона Корнеліуса, відомого в США телеведучого й творця циклу програм Soul Train, 1 лютого знайшли мертвим у його будинку в Лос-Анджелесі. Поліція повідомила, що 75-річний Корнеліус вистрелив собі в обличчя, наклавши, таким чином, на себе руки.

Цикл музичних програм Soul Train, що з’явився на американському телебаченні 1970 року, сприяв популяризації афро­американської культури в США й заклав основи для появи телеканалу MTV. Завдяки йому стали відомими такі виконавці, як Арета Франклін і Баррі Вайт. Пан Корнеліус був піонером у музичному напрямку шоу-бізнесу й зробив величезний внесок у розвиток таких трендів, як ритм-енд-блюз, соул і гіп-гоп.

1 лютого в поліцію Лос-Анджелеса надійшло повідомлення про постріли в приватному будинку п. Корнеліуса на знаменитій вулиці Малголланд-драйв. Прибулі на місце події правоохоронці виявили 75-річного господаря будинку з вогнепальним пораненням в обличчя, яке, найімовірніше, він завдав собі сам. Смертельно пораненого телеведучого терміново доправили в лікарню Cedars-Sinai Medical Center, де за годину медики констатували його смерть.

Про те, що могло стати причиною самогубства, наразі не відомо. Однак припускають, що на його рішення піти із життя могли вплинути серйозні проблеми зі здоров’ям, із якими чоловік боровся впродовж останніх років. Також на психологічному стані телезірки серйозно позначився огидний пуб­лічний шлюборозлучний процес із російською моделлю Вікторією Авілою-Корнеліус, у результаті якого 2009 року чоловік отримав три роки умовно за побиття колишньої дружини.

Дон Корнеліус народився в Чикаґо (штат Іллінойс) 27 вересня 1936 року. Свою кар’єру в шоу-бізнесі він розпочинав диск-жокеєм. Створив передачу Soul Train, яка виходила в ефір американського телебачення протягом 35 років — аж до 2006-го. 1995-го п. Корнеліуса занесли до почесного списку американської Зали слави телемовлення. Визнанням його заслуг у справі популяризації музичних стилів афроаме­риканського населення США стала іменна зірка на Алеї слави Голівуду. У вересні 2005-го іменем Дона Корнеліуса назвали одну із чиказьких вулиць.

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply