Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Застрелили найкращого снайпера країни

Автор:

|

Лютий 14, 2013

|

Рубрика:

Застрелили найкращого снайпера країни

Загинув відставний головний старшина морської піхоти Кріс Кайл, якого вважали найкращим снайпером за всю історію Америки. Слідство вважає, що Кайла застрелив інший ветеран — Едді Рей Рут, разом із яким покійний 2 лютого приїхав на стрільбища в Техасі.

Панові Руту вже висунуто звинувачення в убивстві 38-річного Кайла, а також третього учасника поїздки на стрільбище — 35-річного Чеда Літтлфілда. За даними слідства, увечері в суботу Едді Рей Рут застрелив обох своїх жертв із напівавтоматичного пістолета, який пізніше знайшли в нього вдома, і зник із місця злочину.
Вважають, що на такий учинок його міг штовхнути посттравматичний стресовий розлад, спричинений участю в іракській кампанії. За словами знайомого обох загиблих, Кайл і Літтлфілд узяли 25-річного Рута на стрільбище, аби підтримати його.
Кріс Кайл вважався снайпером-рекордсменом: тільки за офіційно підтвердженими даними, під час іракської війни він застрелив 160 осіб. Зі служби звільнився 2009 року, після чого працював у сфері приватної охоронної діяльності та підготовки персоналу силових відомств. Крім того, Кайл допомагав іншим американським ветеранам адаптуватися до мирного життя. 2012-го вийшла у світ його книга під назвою «Американський снайпер», яка стала бестселером.
Між тим, обвинувачений у вбивстві американського снайпера Кріса Кайла ветеран пояснив своїм родичам, чому він наважився на злочин. Про це повідомили в поліції. За словами сестри п. Рута та її чоловіка, він, приїхавши до них зі стрільбища, де перебував із Кайлом і його приятелем Чедом Літтлфілдом, розповів, що «не міг довіряти їм і тому убив їх, перш ніж вони змогли вбити його». Едді Рей Рут мав «вигляд божевільного» й казав, що «люди смоктали його душу». Крім того він заявив, що «продав свою душу заради пікапа», очевидно, маючи на увазі автомобіль, який украв у Кайла після вбивства.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply